Resim Atölyesi
Öğrencilere yaratıcı sanatı destekleyen atölye ortamı içerisinde yaratıcı problem çözme teknikleri ile her türlü görsel materyali kullanarak kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.
Atölye çalışmaları ile çocuklukta sanat ve yaratıcılık ilişkisini imgesel ve simgesel düşünebilmeyi geliştirmektedir. Görsel malzemeler ile düşünme ve düşünceyi görselleştirerek öğrencilerin sanatsal ve şematik gelişimi takip edilmektedir.
Sanat ve yaratıcılık ilişkisini geliştirmeleri için olanak sağlanmaktadır.
Atölye İçerikleri
- Karakalem
- Yağlı Boya
- Ebru
- Kolaj
- Sprey